kontakt

Apartamenty w Poznaniu

Sołacz to idealne miejsce na apartamenty w Poznaniu na sprzedaż. To obszar łączący w sobie dwie sprzeczności – tradycję z nowoczesnością. Można tu znaleźć upragniony spokój, jednocześnie nie oddalając się od centrum miasta. Ze względu na bliskie sąsiedztwo terenów zielonych ekskluzywne apartamenty w Poznaniu z pewnością przypadną do gustu miłośnikom przyrody, ale też nie pozostaną obojętne dla tych, którzy podziwiają uroki miasta.

Luksus
Ville sołackie są najbardziej prestiżowe ze wszystkich nieruchomości w Poznaniu. Sprzedaż ułatwia również wysoka jakość materiałów, z których powstał każdy z budynków. Nie tylko zapewniają trwałość, ale również są gwarancją nieskazitelnej estetyki. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie luksus i wykwintność. Wszystkie ville mają czterospadowe, mansardowe dachy, których styl wpisuje się w kanony klasycznej elegancji. Apartament w Poznaniu na sprzedaż znajduje się w jednej z najciekawszych prestiżowych dzielnic w Polsce – Sołaczu. Ekskluzywne apartamenty w Poznaniu na sprzedaż usytuowane są w okolicy, która spaja ze sobą nowoczesność z historią. Jej urok tworzą krótkie uliczki wplecione w sieć terenów zielonych. W samym centrum znajduje się park Sołacki stylizowany na romantyczne ogrody angielskie – to idealne miejsce na samotne przechadzki, spacery z ukochaną osobą czy treningi biegowe.

Zagłębie prestiżu
Nieruchomości w Poznaniu na sprzedaż to kompleks siedmiu trzykondygnacyjnych budynków. Znajdują się w nim 3 apartamenty o powierzchni od 122 do 180 m². Luksusowe apartamenty w Poznaniu na sprzedaż można znaleźć na Sołaczu – zacisznej dzielnicy, która jest zagłębiem zieleni i spokoju. Duże okna ze zdobionymi płycinami międzyokiennymi zapewniają dogodny widok na ogród i odpowiednie nasłonecznienie – to kolejny atut przemawiający za kupnem. Dla tych, którzy chcą żyć bliżej z naturą, nie oddalając się jednocześnie od miasta, najlepszym rozwiązaniem będzie apartament w Poznaniu. Centrum miasta, jak i centrum zieleni – tym właśnie jest Sołacz, w którego sercu znajdują się ville. Inwestycja obejmuje nie tylko same apartamenty w Poznaniu. Kupno wiąże się również z wieloma innymi dogodnościami – halą garażową z wydzielonymi miejscami postojowymi, strefą fitness oraz SPA. Całość objęta jest monitoringiem i ochroną. Nie dość, że to miejsce ładne, to jeszcze bezpieczne.

Twoja inwestycja
Ville to inwestycja nie tylko w apartament w Poznaniu. Sprzedaż nie obejmuje wyłącznie budynku i tego, co w środku. To również lokata w spokój – na Sołaczu można zaznać ciszy, której brakuje na co dzień w mieście. Właśnie tym, którzy nie potrafią zasnąć w miejskim gwarze dedykowane są ekskluzywne apartamenty w Poznaniu. Sprzedaż nie jest hurtowa – chcemy, aby każdy budynek wyróżniał się własnymi niuansami, tak, aby zachować możliwie jak największy indywidualizm. Każdy apartament w Poznaniu na sprzedaż wyposażony jest w centralny odkurzacz, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe lub kanałowe, podstawowe sterowanie inteligentnego domu oraz wideodomofon – jest więc to dodatkowe udogodnienie, jakie oferuje villesolackie.pl. Luksusowe apartamenty w Poznaniu na sprzedaż czekają na swoich właścicieli.